Από Τετάρτη 28/06/2022 και ώρα 07:00 έως την Παρασκευή 07/07/2023 και ώρα 23:59 είναι δυνατή η υποβολή των ηλεκτρονικών αιτήσεων εγγραφής των μαθητών μαθητριών με τους κωδικούς taxis στο site https://e-eggrafes.minedu.gov.gr/#/ .

Για την αποδοχή της αιτήσεως θα ενημερωθείτε μετά την λήξη των εγγραφών με e-mail.

Στα τμήματα που θα υπάρξει μεγάλος αριθμός αιτήσεων θα πραγματοποιηθούν κληρώσεις.

Υπενθυμίζουμε ότι το σχολείο θα είναι ανοικτό μέχρι τις 30/06/2023 και για όλο το καλοκαίρι κάθε Πέμπτη.

Σε περίπτωση που αδυναμίας υποβολής αιτήσεως, το σχολείο θα είναι ανοικτό 28/6, 29/6, 30/6 και την Πέμπτη 6/7/23.

Επίσης μπορείτε να επικοινωνήσετε με email  στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. .

Ενημερώνουμε ότι για το νέο σχολικό έτος 2023-24 εκτός των 6 τομέων και 9 ειδικοτήτων που ήδη λειτουργούν στο σχολείο (υπάρχει παρουσίαση στο site του σχολείου) θα λειτουργήσει στην Γ’ τάξη:

- για την πληροφορική η ειδικότητα Εφαρμογών Πληροφορικής και όχι η ειδικότητα Τεχνικός Η/Υ Δικτύων Η/Υ.

- και για τον Τομέα Υγείας Πρόνοιας & Ευεξίας, και η νέα ειδικότητα Βοηθών Φαρμακείου.

Εγκύκλιος Εγγραφών 2023 - 2024