Ανακοίνωση (5/3/21)

Σύμφωνα με την εγκύκλιο οι απόφοιτοι (όσοι έχουν τελειώσει) που επιθυμούν να συμμετάσχουν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις ΕΠΑΛ του έτους 2021, μπορούν να υποβάλουν την Αίτηση-Δήλωση από τη Δευτέρα 8 Μαρτίου μέχρι και την Παρασκευή 19 Μαρτίου 2021 στο ΕΠΑΛ από το οποίο αποφοίτησαν ή στο πλησιέστερο στην κατοικία τους ΕΠΑΛ.

Επιπροσθέτως, ειδικά φέτος, οι μαθητές της τελευταίας τάξης ΕΠΑΛ που έχουν υποβάλει Αίτηση Δήλωση συμμετοχής για τις πανελλαδικές εξετάσεις έτους 2021, δύνανται να συμπληρώσουν τις Αιτήσεις-Δηλώσεις τους, δηλαδή να προσθέσουν ειδικά μαθήματα ή προτίμηση για ΤΕΦΑΑ, Στρατιωτικές/Αστυνομικές σχολές κλπ.

Η σχετική εγκύκλιος, η αίτηση – δήλωση και οι οδηγίες εκτός από την ιστοσελίδα του Σχολείου είναι αναρτημένες και στο link: Αίτηση Δήλωση για πανελλαδικές εξετάσεις ΕΠΑΛ 2021.

Τις αιτήσεις – δηλώσεις μπορούν να στέλνονται ηλεκτρονικά στο Σχολείο στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. .

Τις ημέρες Δευτέρα 8/3, Τετάρτη 10/3, Παρασκευή 12/3, Τρίτη 16/3, Τετάρτη 17/3 και Παρασκευή 19/03 στο Σχολείο θα βρίσκεται η Υποδιευθύντρια Κα. Προσινικλή Πολυξένη για πληροφορίες στο τηλέφωνο του Σχολείου 2310658619.

Τα Σχετικά έντυπα:

ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΔΗΛΩΣΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ (ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΩΝ ΕΤΩΝ).

ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ 1 – ΑΙΤΗΣΗ - ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ  ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ.

ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ 1 Α. ΟΔΗΓΙΕΣ - ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΔΗΛΩΣΗ.