Όπως έχει ήδη ανακοινωθεί από την Δευτέρα 8/2/2021 και 8:00 το πρωί ξεκινάνε και πάλι τα μαθήματα εξ’ αποστάσεως, σύμφωνα με το εξής πρόγραμμα Webex.

Υπενθυμίζουμε πως η επικοινωνία με το Σχολείο για οποιοδήποτε θέμα γίνεται αποκλειστικά στέλνοντας e-mail στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Για οτιδήποτε νεότερο σχετικά με την λειτουργία του Σχολείου θα υπάρξουν νέες ανακοινώσεις στην ιστοσελίδα του Σχολείου και στο Facebook.

As announced as already on Monday 8/2/2021 and 8:00 in the morning, distance lessons are starting again, according to this Webex schedule.

We remind you that communication with the School about any subject is done exclusively by e-mailing to Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

There will be new announcements on the School's website and Facebook for anything more information.

Translated