Έπειτα από την ολοκλήρωση της Α’ & Β’ φάσης των εγγραφών, ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Καθηγητών του 1ου ΕΠΑΛ Νεάπολης εκφράζουν τις ευχαριστίες στους κηδεμόνες των μαθητών, που μας τίμησαν με την επιλογή τους να επιλέξουν το Σχολείο μας.

Δυστυχώς με λύπη μας δεν καταφέραμε να δεχθούμε όλους τους μαθητές που προτίμησαν το 1ο ΕΠΑΛ Νεάπολης. Τους ενημερώνουμε ότι θα υπάρξει και Γ’ φάση εγγραφών τον Σεπτέμβριο για τις ελάχιστες θέσεις που απέμειναν σε τομείς και ειδικότητες.

Μέχρι τότε καλό καλοκαίρι με υγεία, χαρά και ευτυχία για όλο τον κόσμο.

Το Σχολείο κατά τους καλοκαιρινούς μήνες θα είναι ανοικτό κάθε Τετάρτη από τις 8:15 – 14:15.

Ευχαριστούμε.

After the completion of the first phase of the registrations, the Director and the Association of Teachers of the 1th EPAL Neapoli express thanks to the guardians of the students who honored us with their choice to choose our School.

Unfortunately, we regret to fail to accept all the students who preferred the 1th EPAL Neapoli. We inform them that there will be a third phase of registration in September for the few remaining positions in areas and specialties.

Until then, have a good summer with health, joy and happiness for the whole world.

School will be open every Wednesday from 8:15-14:15.

Thank you.