Απομένουν μόνο 2 ημέρες για αιτήσεις ηλεκτρονικών εγγραφών, η Τετάρτη 1/7/2020 και η Πέμπτη 2/7/2020.

Παρακαλούμε τους κηδεμόνες των μαθητών μας να προχωρήσουν άμεσα στην αίτηση εγγραφής των παιδιών τους ώστε να μην την πραγματοποιήσουν τελευταία στιγμή που θα είναι υπερφορτωμένο το σύστημα.

Για την βοήθεια τους το Σχολείο θα παραμείνει ανοικτό τις δύο αυτές ημέρες από τις 8:30 μέχρι 14:00.

Υπενθυμίζουμε πως σε περίπτωση υπερκάλυψης των προγραμματισμένων θέσεων μαθητών θα υπάρξει κλήρωση.

ΠΡΟΣΟΧΗ!

Λόγω προβλημάτων αποθήκευσης στο κεντρικό σύστημα εγγράφων όσοι πραγματοποίησαν αίτηση εγγραφής τις δύο τελευταίες ημέρες να επικοινωνήσουν με το Σχολείο για επιβεβαίωση.

Only 2 days left for applications for electronic registration, Wednesday 1/7/2020 and Thursday 2/7/2020.

Please our student's guardians proceed immediately to their children's registration application so that they do not make it at the last minute when the system will be overloaded I'm sorry.

For their help, the School will remain open in these two days from 8:30 to 14:00.

We remind you that in case of overcover the scheduled student positions there will be a draw.

ATTENTION

Due to storage problems in the central document system those who applied for registration in the last two days please contact the School for confirmation.

Translated