Αποστολή Βαθμολογιών με e-mail.

Η βαθμολογική ενημέρωση των μαθητών του 1ου ΕΠΑΛ Νεάπολης θα γίνει ηλεκτρονικά με αποστολή e-mail στους κηδεμόνες τους.

Όσοι κηδεμόνες δεν έχουν δηλώσει το e-mail τους (ηλεκτρονικό ταχυδρομείο) παρακαλούμε να το αποστείλουν άμεσα μαζί με το ονοματεπώνυμο του μαθητή στα e-mail του Σχολείου: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ώστε να σταλούν οι βαθμοί.

Ήδη ξεκίνησε η αποστολή των βαθμών στους μαθητές της Γ’ τάξης, τις επόμενες ημέρες θα ακολουθήσουν της Β’ τάξης και στη συνέχεια της Α’ τάξης.